THE iX

BMW iX

TERAZ BMW iX xDRIVE40 W JUŻ ZA 1 850 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE.

PIERWSZE BMW iX: PIONIER NOWEJ EPOKI.

Zrodzone z wizji. Stworzony z myślą o mobilności elektrycznej. Dzięki wydajnej technologii BMW eDrive i w pełni elektrycznemu napędowi na cztery koła BMW iX osiąga znakomity zasięg i imponujące przyspieszenie ze startu zatrzymanego. Inteligentny system operacyjny BMW 8 aktualizuje się samoczynnie, a jego obsługa jest całkowicie intuicyjna.

BMW iX.

NOWY ROZDZIAŁ W DZIEDZINIE INNOWACJI

NOWY ROZDZIAŁ W DZIEDZINIE INNOWACJI
Panoramiczny dach.

Panoramiczny dach.

Szklany dach jest zacieniony elektrochromatycznie w celu ochrony przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Shy Tech.

Shy Tech.

Filozofia stojąca za nieśmiałą technologią stworzyła również nowe wyzwania dla projektowania: gdy tak wiele funkcji zostało zdigitalizowanych, nieliczne funkcje, które nadal istnieją jako fizyczne przyciski, będą naturalnie wyróżniać się bardziej - dlatego musiały być jeszcze bardziej premium.
Uproszczona i nowoczesna konsola środkowa.

Uproszczona i nowoczesna konsola środkowa.

Tutaj zestaw przycisków wykorzystuje szklaną powierzchnię podzieloną na różne pola dotykowe do poruszania się po menu iDrive, trybach jazdy i innych funkcjach. Za pomocą pokrętła można łatwo regulować głośność systemu dźwiękowego.
Pierwszorzędne wrażenia dźwiękowe.

Pierwszorzędne wrażenia dźwiękowe.

System dźwiękowy zawarty w samochodzie składa się z nagłośnienia HiFi z dwunastoma głośnikami i 205-watowego wzmacniacza. Po raz pierwszy w BMW możliwe jest również zintegrowanie głośników w siedzeniach.
Zakrzywiony wyświetlacz.

Zakrzywiony wyświetlacz.

Zakrzywiony wyświetlacz BMW stanowi istotną część wnętrza samochodu i działa jako centralny wyświetlacz i panel sterowania. Wyświetlacz rozciąga się wzdłuż deski rozdzielczej i można go obsługiwać na kilka różnych sposobów: za pomocą sterowania głosowego, gestów, dotyku lub za pomocą sterowania iDrive na konsoli środkowej.
HUD.

HUD.

Po raz pierwszy projektor na wyświetlaczu BMW Head-Up został umieszczony w powierzchni deski rozdzielczej bez ramki, dzięki czemu jest niewidoczny. Kierowca otrzymuje informacje wyświetlane na przedniej szybie w postaci grafik, które są wyświetlane bezpośrednio w polu widzenia kierowcy, co wymaga bardzo złożonego systemu luster.
BMW iX

KARTA BMW CHARGING.

Wchodząca w zakres dostawy karta BMW Charging jest Twoim kluczem do stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania BMW Charging. Dzięki taryfie Active możesz ładować w całej Europie na szczególnie atrakcyjnych warunkach i przez pierwsze 12 miesięcy bez opłaty podstawowej. Wraz z nowym BMW iX przez rok otrzymasz bezpłatnie pakiet IONITY Plus, który umożliwia ultraszybkie ładowanie z wielu stacji ładowania IONITY High Power Charging.

BMW iX.

DESIGN W BMW iX.

Obszerne powierzchnie i zdecydowane linie nadają BMW iX niepowtarzalny monolityczny kształt. Każdy detal jest płynnie wkomponowany w nowoczesną formę, sprawiając wrażenie, że samochód został odlany z jednego kawałka. Aerodynamiczna stylistyka w połączeniu z takimi elementami jak zwężające się ku tyłowi szyby boczne, które przyczyniają się do opływowego kształtu, jest przyczyną uzyskania wartości cw wynoszącej zaledwie 0,25. Po raz pierwszy w BMW klamki drzwiowe są wpuszczone w powierzchnię, a drzwi są bezramkowe, co świadczy o wyjątkowości samochodu.

BMW iX
BMW iX
BMW iX
BMW iX

BMW iX KONCEPCJA SHY-TECH.

Koncepcja Shy Tech stawia pasażerów w centrum uwagi, a nowoczesna technologia BMW iX jest odsunięta na dalszy plan, dopóki nie jest potrzebna lub pożądana. Tę niewidoczną inteligencję można znaleźć w wielu szczegółach zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu: na przykład w nerkach, które działają jak inteligentna powierzchnia zawierająca technologię kamer, funkcje radarowe, ultranowoczesną technologię czujników i elementy grzewcze; lub w niewidocznych głośnikach systemu audio i koncepcji zredukowanej liczby przycisków w kabinie.

BMW iX

Zasięg i ładowanie

DO 630 km ZASIĘGU.

Dzięki zasięgowi wynoszącemu 630 km (BMW iX xDrive50) lub 425 km (BMW iX xDrive40), idealnie nadaje się zarówno do miasta, jak i na długie trasy. Dzięki wysoce wydajnej konstrukcji charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii 19,8-23 kW/h (BMW iX xDrive50) oraz doskonałą aerodynamiką z wyjątkowym współczynnikiem Cx 0,25, który nie ma konkurencji w tym segmencie pojazdów.

BMW iX

W JAKIM CZASIE UZYSKASZ 100 KILOMETRÓW ZASIEGU?

BMW iX

Dzięki BMW iX i BMW Charging masz dostęp do wielu dopasowanych ofert ładowania w domu, w pracy i podczas podróży. Imponująca moc ładowania pozwala naładować samochód do zasięgu 120 km w zaledwie 10 minut lub pełnego zasięgu w mniej niż 40 minut na publicznych stacjach IONITY High Power Charging.

CENY I FINANSOWANIE NOWEGO BMW SERII 2 COUPÉ M.

USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW iX.

Poznaj usługi finansowe BMW do nowego BMW BMW iX.
Każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

ZAPYTAJ O BMW iX.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Sikora AC Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE ENERGII I EMISJA CO₂.

* Pomiar zgodnie z cyklem testowym WLTP.

** Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.

BMW iX xDrive40(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,4 – 22,5
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

BMW iX xDrive50(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,8 – 23,0
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.

Podstawą obliczeń jest zużycie energii elektrycznej. Wartości odnoszą się do temperatury rozruchu akumulatora i otoczenia 23°C, przy czym wartości certyfikacyjne nie obejmują dodatkowych odbiorników elektrycznych, takich jak ogrzewanie foteli, wyświetlacze, klimatyzacja. Indywidualne zużycie energii może się różnić (profil jazdy, temperatura, warunki otoczenia). Podstawą zużycia energii jest WLTP Best Case.

1) Minimalny czas ładowania ze stacji Wallbox i Mobilnej Stacji Ładowania BMW przy mocy zasilania 11 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 16 A (3-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

2) Ładowanie ze stacji Wallbox to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW.

3) Dzięki Mobilnej Stacji Ładowania BMW można ładować pojazd z różnych domowych punktów ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW z gniazda siłowego.

4) Minimalny czas ładowania z gniazda domowego przy mocy zasilania 2,3 kW, napięciu zasilania 230 V, natężeniu prądu 10 A (1-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

5) W razie potrzeby pojazd można ładować z domowego gniazda elektrycznego. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 2,3 kW. Do szybkiego, bezpiecznego i wygodnego ładowania zalecamy stację BMW Wallbox.

6) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 350 kW.

7) Stacja ładowania wysokiej mocy, np. z sieci IONITY, umożliwia ładowanie z maksymalną mocą ładowania pojazdu. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania.

8) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 50 kW.

9) Stacja szybkiego ładowania umożliwia szybkie naładowanie samochodu w mieście lub podczas podróży. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania przy mocy 50 kW.
10) Minimalny czas ładowania ze stacji prądu przemiennego (AC) przy mocy zasilania 22 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 32 A (3-fazowy).
11) Pojazd można ładować niemal wszędzie z publicznych stacji ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu.